Biuro Podróży COOL TOUR to firma, w którą zaangażowani są ludzie z pasją do podróżowania i tą pasją chcą się dzielić z Tobą. Doświadczenie w branży turystycznej rozwijamy od 2004 r. Misją naszego biura jest aby podczas wspólnego podróżowania – pomóc Ci w spełnianiu Twoich marzeń, pokazać Ci miejsca niezwykłe, sprawić, że wrócisz z podróży z nową energią. Specjalizujemy się  w wyjazdach firmowych,integracyjnych oraz  obozach sportowych i wyjazdach narciarskich. Od listopada 2017 r jesteśmy AUTORYZOWANYM PARTNEREM TRAVEL PLANET.PL w Lublinie. Dzięki temu nasza oferta wzbogaciła się o oferty wakacyjne w każdej możliwej destynacji turystycznej, wycieczki zagraniczne, oferty last minute i propozycje na wczasy  W ofercie mamy bilety lotnicze, ubezpieczenia turystyczne. Biuro Podróży COOL TOUR posiada wszelkie uprawnienia wymagane prawnie do świadczenia usług turystycznych wynikające z ustawy o usługach turystycznych zgodnie z art. 4 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity z 2004r. Dz.U. Nr 223, poz. 2268, z późn. Zm) tj.:- Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Lubelskiego pod numerem 176 oraz

– Gwarancja Ubezpieczeniowa w EUROPAISCHE REISEVERSICHERUNG AG Odział w Polsce, dotycząca powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną, polisa o numerze G/2017/2000791

W naszym biurze współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami transportowymi, które podczas przejazdów czuwają nad bezpieczeństwem naszych podróżnych.

Dodatkowo w COOL TOUR posiadamy Certyfikat ISO 9001 w zakresie organizowania wyjazdów turystycznych.

Zapraszamy na wspólną przygodę,

Referencje

Poniżej prezentujemy Państwu wybrane referencje od naszych dotychczasowych klientów.

Cool Team

Monika Kowalczyk
Monika KowalczykMenadżer ds. kluczowych klientów
Monika jest pilotem wycieczek, rezydentem, kierownikiem oraz wychowawcą kolonijnym w jednym. To kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Załatwi wszystko i dopilnuje, żeby na wyjeździe wszyscy czuli się komfortowo. W wolnym czasie prowadzi autokar. Monikę cechuje profesjonalizm, optymizm i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z grupą.
Jacek Tymosiak
Jacek TymosiakSpecjalista ds. obozów sportowych
Jacek, trener UEFA C i wychowawca kolonijny w jednym, specjalizuje się w obozach i zawodach sportowych przede wszystkim o tematyce piłkarskiej, ale nie tylko. Potrafi zaktywizować i jednocześnie poskromić każdą grupę.
Bartłomiej Witkiewicz
Bartłomiej WitkiewiczSpecjalista ds. wyjazdów zimowych
Bartek posiada 11-letnie doświadczenie w wyjazdach i szkoleniach narciarskich. Szkolenia prowadził na stokach całej Europy. Współpraca z Bartkiem to idealna propozycja dla wszystkich zaczynających przygodę z narciarstwem, początkujących jak i zapalonych, zaawansowanych narciarzy. Chłopak ten to gwarancja profesjonalizmu, cierpliwości, dużej dawki humoru i zabawy!
Daniel Sobczyński
Daniel SobczyńskiPilot wycieczek
Chłopak z pasją do podróży oraz zamiłowaniem do geografii i historii. Pełen energii, ambicji i wiedzy. Prywatnie student Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych oraz Wydziału Historycznego na Uniwersytecie Warszawskim.